303 مگاوات برق تولیدی نیروگاه قشم وارد مدار می شود

303 مگاوات برق تولیدی نیروگاه قشم وارد مدار می شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر ،آقای دکتر سید فریدالدین معصومی مدیرعامل در بازدید از پیشرفت پروژه نیروگاهی غدیر در قشم گفت: در اول اردیبهشت ماه سال آینده طبق برنامه زمان بندی شاهد اتصال برق نیروگاه قشم به شبکه سراسری برق کشور خواهیم بود، وی افزود: 2 واحد گازی نیروگاه با ظرفیت 303 مگاوات برق به شبکه سراسری کشور متصل خواهد شد.
معصومی در جمع کارشناسان و مدیران این پروژه اعلام رضایت خود از پیشرفت پروژه طی یک سال گذشته را اعلام و افزود: هرگونه همکاری در خصوص رفع موانع و مشکلات اجرای پروژه انجام خواهیم داد.
در این بازدید که آقای همتی پور عضو هیأت مدیره و معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی و جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت او را همراهی نمودند، عنوان کرد: شاهد رفع برخی مشکلات موجود نیروگاه های کشور در طراحی و مهندسی و نصب دستگاه ها در این نیروگاه هستیم که می تواند در زمان بهره برداری با مشکل کمتری رو به رو بود.
وی عنوان کرد: بیشترین دغدغه و نگرانی نسبت به پیشرفت پست نیروگاه هست که امیدواریم طبق برنامه زمان بندی در اسفند ماه با نصب تجهیزات و دستگاه ها توسط پیمانکار پروژه این مهم نیز انجام شود.

دسته ها: اخبار شرکت

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.