استراتژی شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر افزایش حجم تولید برق از نیروگاه های خورشیدی است

استراتژی شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر افزایش حجم تولید برق از نیروگاه های خورشیدی است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر دکتر سید فرید الدین معصومی مدیر عامل این شرکت در بازدید از نیروگاه خورشیدی غدیر در اصفهان گفت:
تمایل جهانی به تولید انرژی پاک مانند انرژی خورشیدی می باشد باتوجه به مزیتی که کشور در احدااث نیروگاه خورشیدی دارد، در صورت توسعه این نیروگاه ها، کشور می تواند از مزایای احداث آن استفاده بیشتری نماید.
وی افزود: این شرکت هم اکنون با تولید 30 مگاوات برق خورشیدی از نیروگاه های اصفهان، قم و مهریز یزد به دنبال توسعه این نیروگاه ها می باشد که نیروگاه خورشیدی غدیر در جرقویه اصفهان با توجه ظرفیت توسعه 10 مگاواتی که دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
دکتر معصومی استراتژی شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر را افزایش حجم تولید برق از نیروگاه های خورشیدی دانست و افزود در این بازدید ها علاوه بر نظارت بر عملکرد نیروگاه ها بررسی امکان تولید نیز توسط کارشناسان صورت می پذیرد.
نیروگاه خورشیدی اصفهان واقع در شهرستان جرقویه در زمینی به مساحت 20 هکتار با ظرفیت تولید 10 مگاوات برق توسط شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر احداث که در بهار سال 96 به بهره برداری رسیده است.
این نیروگاه زیر ساخت لازم جهت توسعه 10 مگاوات بعدی نیز دارد.

دسته ها: اخبار شرکت

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.