بازدید مدیران هلدینگ برق و انرژی غدیر از نیروگاه کیش

بازدید مدیران هلدینگ برق و انرژی غدیر از نیروگاه کیش

دکتر سید فریدالدین معصومی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر از زیرساختهای صنعت برق و آب جزیره کیش بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر دکتر معصومی که مهندس حکیمی معاون اجرایی، همتی پور معاون اقتصادی، مالی و منابع انسانی و دکتر مرسلی معاون برنامه ریزی و سیستم های مدیریتی هلدینگ برق و انرژی غدیر در این بازدید او را همراهی کردند در پایان سفر یک روزه به جزیره کیش که با دعوت مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش صورت پذیرفت این سفر را بسیار خوب ارزیابی نمودند.
وی در این سفر یک روزه از نیروگاه های دولتی و بخش خصوصی جزیره و همچنین طرح های نیمه تمام پست های برق و خطوط انتقال بازدید نمود. در جلسه پایانی این سفر و بازدید از زیر ساخت های صنعت برق و آب جزیره کیش که در دفتر دکتر خانزادی معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد در جزیره کیش برگزار شد دکتر خانزادی گفت: این سازمان تمایل دارد بتواند از حضور و سرمایه گذاری شرکت برق و انرژی غدیر به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت برق کشور در جزیره کیش استفاده کند.
دکتر معصومی نیز در این جلسه گفت نگاه شرکت غدیر برای سرمایه گذاری در صنعت آب و برق جزیره کیش یک نگاه صرفا سود آور نیست و علاقمند به توسعه این نقطه از کشورهستیم.
ایشان قول مساعد دادند که با توجه به بررسی صورت گرفته، مطالعات بعدی نیز توسط این شرکت صورت خواهد پذیرفت و ابراز امیدواری کرد با همکاری و مساعدت مدیران سازمان منطقه آزاد کیش این شرکت بتواند سرمایه گذاری نسبتا خوبی در حوزه برق و آب جزیره انجام دهد.

دسته ها: اخبار شرکت

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.