هشتمین مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر برگزار شد

هشتمین مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت با تصویب صورتهای مالی با موفقیت برگزار شد.
هشتمین مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر با حضور آقایان دکتر افسر معاون امور شرکتهای شرکت سرمایه گذاری غدیر و همچنین مهندس عبدالحسین فضل اللهی رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر و دکتر سید فرید الدین معصومی مدیر عامل و نائب رئیس هیات مدیره و سایر اعضاء هیات مدیره و بازرسان و نمایندگان سهامداران شرکت صبح روز شنبه بیست و هشتم دی ماه سال جاری در سالن جلسات شرکت برگزار گردید.
در این جلسه پس از گزارش حسابرسی و بازرسی شرکت و پس از تصویب صورتهای مالی مدیر عامل محترم جناب آقای دکتر معصومی گزارش هیات مدیره به مجمع را ارائه نمودند.
دکتر معصومی اقدامات انجام شده و موفقیت های بدست آمده را حاصل تلاش و زحمات مجموعه مدیران و همکاران ستاد و صف عنوان کرد و از تمامی نیروها در رده های مختلف تقدیر و تشکر نمود.
لازم به ذکر است از 25 آبان ماه سال جاری مجامع شرکت های تابعه هلدینگ برق و انرژی غدیر شروع و با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه هلدینگ برق و انرژی غدیر مجموعا تا 28 دی ماه تعداد 21 مجمع برگزار و صورتهای مالی شرکت ها به تصویب رسید.

دسته ها: اخبار شرکت

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.