عملکرد هلدینگ برق و انرژی غدیر در یک سال گذشته بهتر از انتظارات بوده است

عملکرد هلدینگ برق و انرژی غدیر در یک سال گذشته بهتر از انتظارات بوده است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر عملکرد هیات مدیره، مدیرعامل و همکاران این شرکت مورد تقدیر قرار گرفت.
در پایان جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر که با حضور سهامداران و اعضاء هیات مدیره و مدیران شرکت در محل سالن جلسات شرکت برگزار شد، دکتر افسر معاون امور شرکتهای شرکت سرمایه گذاری غدیر و همچنین مهندس فضل اللهی رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر و پس از استماع گزارش هیات مدیره به مجمع و تصویب صورتهای مالی طی سخنان خود نقش مدیر عامل هلدینگ برق و انرژی غدیر در دست یابی به اهداف شرکت را تحسین و عنوان نمودند اگر چه در زمان انتصاب آقای دکتر معصومی به عنوان مدیر عامل هلدینگ برق و انرژی غدیر با توجه به عملکرد او در مسولیتهای گذشته توقع عملکرد خوب از ایشان داشتیم ولی امروز عملکرد ایشان بهتر از انتظارات بوده است.
دکتر معصومی نیز طی سخنانی موفقیت های شرکت در عرصه های مختلف را مرهون زحمات تمامی همکاران در رده های مختلف اعم از اعضای محترم هیات مدیره، معاونین، مدیران واحدها و پروژه ها و کارشناسان در ستاد و صف دانست. وی ابراز امیدواری نمود با برنامه ریزی، انضباط کاری، تلاش و همدلی بوجود آمده بتوانیم بیش از پیش در دستیابی به اهداف شرکت گام های موثرتری برداریم.
شرکت هلدینگ سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر در سال 1390 شمسی با ماموریت سرمایه گذاری در تولید و بهره برداری از انرژی الکتریک و سایر حامل های انرژی و آب با اتکا به فناوری های نوین تاسیس گردیده است.

دسته ها: اخبار شرکت

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.