ظرفیت تولید برق نیروگاه هرمز افزایش می یابد

ظرفیت تولید برق نیروگاه هرمز افزایش می یابد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر جلسه مشترک استاندار هرمزگان با مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر و مدیران نیروگاه های شرکت سرمایه گذاری غدیر در استان هرمزگان برگزار شد.
دکتر معصومی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر گفت: در سال جاری کلنگ احداث 75 مگاوات بخش گاز نیروگاه هرمز به زمین زده خواهد شد و ظرفیت تولید این نیروگاه که در منطقه ویژه اقتصادی بندرعباس می باشد به 235 مگاوات خواهد رسید.
وی همچنین گفت: با وجود همه مشکلات بوجود آمده در سایه ویروس کرونا، کار احداث نیروگاه غدیر در جزیره قشم با قوت در حال انجام است و ابراز امیدواری کرد در تیر و مرداد امسال مردم جنوب بتوانند با سنکرون شدن این نیروگاه به شبکه سراسری از برق تولیدی آن بهره مند شوند.
در این جلسه دکتر همتی استاندار هرمزگان نیز ضمن تقدیر از شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر و توجه به صنعت برق در این استان آمادگی مجموعه اداری استان را جهت رفع مشکلات نیروگاه قشم اعلام نمود. در این جلسه همچنین مقرر شد نسبت به رفع مشکلات نیروگاه مقیاس کوچک ابوموسی نیز مکاتبات لازم صورت پذیرد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.