علاقمند به سرمایه گذاری و مشارکت با برق منطقه ای تهران هستیم

علاقمند به سرمایه گذاری و مشارکت با برق منطقه ای تهران هستیم

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر جلسه مشترک مدیران عامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر و شرکت برق منطقه ای تهران برگزار شد.
در این جلسه که در دفتر مدیرعامل برق منطقه ای تهران با هدف شناخت ظرفیت های موجود و تعاملات و همکاری های لازم در حوزه سرمایه گذاری برق صورت پذیرفت، طرفین بر همکاری های دو جانبه تأکید کردند.
معصومی در این جلسه ضمن تشریح اهداف و فعالیت های شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر علاقمندی این شرکت جهت سرمایه گذاری و مشارکت با شرکت برق منطقه ای تهران را اعلام نمود.
در ادامه مهندس قسمت مدیرعامل برق منطقه ای تهران با اهمیت تولید برق در تهران و جایگاه این شرکت با توجه به دارا بودن 30 درصد ظرفیت کل شبکه برق کشور گفت: برای آینده تهران به دو تا سه نیروگاه نیاز داریم. همچنین برای توسعه برق این استان و حومه نیاز به احداث شبکه های اتصال و همچنین پست های فشار قوی برق می باشد.
وی گفت با توجه به ماهیت دولتی بودن این شرکت، در یکماه آینده این شرکت طی اطلاعیه ای فراخوان جذب سرمایه گذاری در حوزه های مختلف خواهد داد و ما به دنبال جذب سرمایه گذاران همچون شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر هستیم که با توجه به ظرفیت بالایی که هم اکنون در تولید برق کشور دارند ما را یاری نمایند.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.