جلسه مشترک مدیران عامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر و گروه توسعه اقتصادی مفید برگزار شد

جلسه مشترک مدیران عامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر و گروه توسعه اقتصادی مفید برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر دو طرف در زمینه همکاری های مشترک اقتصادی خصوصا انرژی های نو تأکید نمودند.
دکتر سیدفریدالدین معصومی با بیان اینکه هم اکنون شرکت متبوعش با دارا بودن سه نیروگاه خورشیدی تولید برق به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه است، افزود: دو پروژه نیروگاه بادی نیز در دست مطالعه و بررسی داریم که در زمینه تجدیدپذیرها حاضر به همکاری با گروه توسعه اقتصادی مفید هستیم.
در این جلسه که در دفتر سردار عبداللهی مدیرعامل گروه توسعه اقتصادی مفید برگزار شد وی تمایل به سرمایه گذاری مشارکتی را یکی از اهداف این گروه عنوان کرد و افزود: در پروژه های نیمه تمام و پروژه هایی که هم اکنون بخشی از مسیر سرمایه گذاری را پیموده اند حاضر به همکاری با شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر هستیم.
در جلسه کارشناسی بررسی ظرفیت های دو مجموعه یاد شده که با حضور مهندس حکیمی معاون اجرایی شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر و همچنین مهندس میرزایی به عنوان نماینده گروه توسعه اقتصادی مفید برگزار شد مقرر شد در اولین فرصت بازدید از طرح های دو مجموعه توسط مدیران و کارشناسان فنی با هدف گسترش همکاری های دو جانبه صورت پذیرد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.