پیشرفت 200 درصدی نیروگاه قشم در سال 98

پیشرفت 200 درصدی نیروگاه قشم در سال 98

دکتر سید فریدالدین معصومی در حاشیه بازدید از روند احداث نیروگاه قشم گفت: درسال 98 پروژه نیروگاه قشم با تزریق نقدینگی با رشد 200 درصدی همراه بوده است .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر دکتر معصومی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر پس از بازدید و در جلسه هماهنگی سنکرون شدن نیروگاه به شبکه سراسری گفت: علی رغم مشکلات ایجاد شده در اعتبار اسنادی پروژه با همت شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر و گروه مپنا چند صد میلیارد تومان در سال گذشته به پروژه نقدینگی تزریق شد که نیروگاه قشم از نظر پیشرفت نسبت به سال 97 با رشد 200 درصدی همراه بوده است.
وی با تقدیر از موافقت مهندس طرزطلب درخصوص خرید تضمینی برق برای هر دو واحد گازی در جلسه رسیدگی به روند احداث نیروگاه قشم و همچنین تامین 2.4 میلیون مترمکعب گاز مورد نیاز نیروگاه افزود: با حمایت های صورت گرفته با سرعت بیشتری شاهد اتمام واحدهای بخار نیروگاه خواهیم بود که در یک فاصله زمانی کوتاه بتوانیم حداکثر توان تولید برق نیروگاه را شاهد باشیم.
وی اقدامات صورت گرفته و پیشرفت پروژه نیروگاه قشم را از مصادیق بارز جهش تولید در شرایط تحریمی و کرونایی کشور دانست که در نوع خود کم نظیر است.

  

  

  

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.