ضرورت اتمام پست برق نیروگاه قشم تا پایان ماه جاری

ضرورت اتمام پست برق نیروگاه قشم تا پایان ماه جاری

مهندس طرزطلب پس از بازدید از پروژه نیروگاه قشم خطاب به پیمانکار نیروگاه گفت:جهت سنکرون شدن نیروگاه به شبکه سراسری نیازمند اتمام پست GIS نیروگاه تا پایان خرداد ماه جاری است.
به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر، مهندس طرز طلب مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی گفت :درفاصله بازدید های که در گذشته از نیروگاه به عمل آمد پیشرفت کار بسیار مشهود است و غلبه بر مشکلات موجود با مدیریت صورت گرفته توسط سرمایه گذاران و اقدامات اجرایی صورت گرفته به خوبی در این پروژه نمایان است.
وی اتمام پست برق تا پایان خرداد ماه جاری توسط پیمانکار پروژه کاملا ضروری دانست و افزود در سال جهش تولید همه همت خود را در شکوفایی و حمایت از تولید برق کشور به کار خواهیم بست.
وی با تشکر و قدردانی از شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر و گروه مپنا با توجه به آورده ای که به نسبت سهم خود در نیروگاه داشته اند در ادامه گفت: حلاوت و شیرینی برق تولیدی نیروگاه برای مردم جزیره قشم و صاحبان صنایع بزرگ زمانی است که بتوانند طبق برنامه ریزی از دهم تیرماه و در تابستان امسال از340 مگاوات برق تولیدی نیروگاه در زندگی روزمره و رونق تولید صنایع بزرگ بهره مند گردند.

  

  

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.