جلسه با استاندار خوزستان

جلسه با استاندار خوزستان

 

 

 

 

زیرساخت های لازم جهت احداث بلوک دوم نیروگاه بهبهان آماده است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر جلسه رفع مشکلات پروژه های نیروگاهی شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر در خوزستان با حضور استاندار، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان و مدیر عامل این شرکت در تهران برگزار شد.

دکتر سید فرید الدین معصومی مدیر عامل شرکت برق و انرژی غدیر در این جلسه گفت:

تمامی زیرساخت های لازم اعم از آب، گاز، خطوط انتقال، پست برق جهت احداث بلوک دوم نیروگاه 500 مگاواتی بهبهان آماده می باشد و در صورت حمایت صندوق توسعه ملی و مسئولان استان خوزستان، این شرکت آمادگی لازم جهت احداث در کمترین زمان ممکن را دارد.

وی افزود همچنین جهت احداث نیروگاه سیکل ترکیبی در دزفول اقدامات اولیه اعم از تملک زمین، دیوارکشی و تامین آب و برق دوران ساخت آماده شده که نیاز به حمایت جهت احداث می باشد.

در این جلسه دکتر شریعتی استاندار خوزستان و مهندس دشت بزرگ مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان اعلام آمادگی جهت پیگیری موانع و مشکلات مربوط به احداث بلوک دوم نیروگاه بهبهان و نیروگاه سیکل ترکیبی دزفول نمودند و همچنین پیشنهاد احداث نیروگاه های با مقیاس کوچک و خورشیدی را جهت سرمایه گذاری ارائه نمودند.

شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر یکی از بنگاه های برتر میهن عزیزمان در توسعه صنایع برق و حامل های انرژی، در سال 1390 شمسی تاسیس و با هدف کسب سهم 5 درصدی از ظرفیت تولید برق کشور، هم اکنون با تولید 2500 مگاوات برق به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت برق کشور محسوب می شود.

 

دسته ها: اخبار شرکت

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.