جلسه پیشبرد برنامه های احداث نیروگاه 920 مگاواتی دزفول

جلسه پیشبرد برنامه های احداث نیروگاه 920 مگاواتی دزفول

 

جلسه پیشبرد برنامه های احداث نیروگاه 920 مگاواتی دزفول با حضور جناب آقای دکتر معصومی مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر و فرماندار محترم شهرستان دزفول برگزار شد.

در این جلسه جناب آقای دکتر معصومی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص احداث نیروگاه دزفول، خواستار حمایت و همراهی مسولان شهر دزفول برای پیشبرد بهتر امور و پیگیری لازم جهت تامین مالی پروژه از محل صندوق توسعه ملی شد. وی افزود با توجه به نیاز استان خوزستان و پیگیری های مسئولان استان و شهرستان و اقداماتی که صورت پذیرفته پیش بینی می گردد در ابتدای  سال 1400 عملیات احداث نیروگاه آغاز شود.

در این جلسه فرماندار محترم ویژه دزفول جناب آقای علی فرهمند پور نیز اعلام نمود  هر گونه همکاری و حمایت برای آغاز احداث هر چه سریعتر نیروگاه از سوی فرمانداری انجام خواهد شد.  وی ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده، احداث نیروگاه را یکی از زیر ساخت های مهم و حیاتی در این شهر  دانست و خواستار توجه ویژه به اشتغال جوانان و متخصصین بومی در دوران احداث و پس از آن شد.

 لازم به ذکر است در سفر دو روزه دکتر معصومی به استان خوزستان و شهرستان دزفول جناب آقای حیدری مشاور محترم مدیر عامل و آقای مهندس موسوی مدیر عامل محترم شرکت برق انرژی پاینده جم نیز ایشان را همراهی کرده و از محل سایت احداث نیروگاه نیز بازدید بعمل آمد.

 

 

دسته ها: اخبار شرکت

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.