اولین جلسه هم افزایی هلدینگ سیمان و برق و انرژی غدیر برگزار شد

اولین جلسه هم افزایی هلدینگ سیمان و برق و انرژی غدیر برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر اولین جلسه کمیته هم افزایی شرکت های تابعه سرمایه گذاری غدیر با حضور مدیران عامل و مسئولین هلدینگ های سیمان و برق و انرژی غدیر به ریاست دکتر نائیجی معاون امور شرکت های سرمایه گذاری غدیر برگزار شد.

دکتر نائیجی در این جلسه گفت : هم افزایی رویکرد جدید در مجموعه سرمایه گذاری غدیر است و ضمن ابراز رضایت از برگزاری این جلسه و مباحث مربوطه افزود: طرح مباحث و مشکلات به صورت شفاف و روان و رسیدن به نقطه نظر واحد و رعایت شرایط برای هلدینگ های مشارکت کننده از مهمترین اهداف برگزاری این جلسات است که امروز شاهد آن بودیم.

وی افزود : باید از تمام ظرفیت نیروگاهی برق در مجموعه غدیر جهت تامین برق سایر واحدها استفاده شود و نیاز به جلسات و هماهنگی بیشتر با سایر هلدینگ ها نیز می باشد.

در این جلسه مهندس سلیمیان مدیرعامل هلدینگ سیمان گفت: با توجه به نیاز قابل توجه صنعت سیمان به انرژی و برق در یک سال گذشته تعاملات بسیار خوبی با مجموعه هلدینگ برق و انرژی غدیر داشته ایم و ابراز امیدواری کرد با تشکیل جلسات کارشناسی و رفع مشکلات، موفق به همکاری بیشتر با مجموعه برق و انرژی غدیر شوند.

دکتر معصومی مدیرعامل برق و انرژی غدیر به عنوان میزبان این جلسه نیز ضمن ارایه مطالبی در خصوص جایگاه این شرکت در تولید برق در کشور و همچنین تامین برق واحدهای صنعتی در قالب قراردادهای دو جانبه افزود: با توجه به قوانین و مقررات دولت در خصوص تعرفه های برق واحدهای صنعتی این شرکت آمادگی کامل جهت تامین برق واحدهای صنعتی در داخل و خارج از مجموعه غدیر را دارد و هم اکنون ظرفیت های لازم جهت تامین 700 مگاوات برق واحدهای مختلف صنعتی در این هلدینگ فراهم شده است.

وی افزود: شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر در شاخص فروش و میزان مگاوات و زنجیره ارزش اعم از تامین برق، بهره برداری، احداث و سرمایه گذاری و همچنین تنوع نیروگاهی یکی از شرکت های پیشرو در صنعت برق کشور محسوب می شود.

در پایان این نشست مقرر شد جلسات کارشناسی در خصوص کیفیت خدمات ، تعیین قیمت و همچنین زمان پرداخت هزینه برق با حضور نمایندگانی از دو هلدینگ مذکور تشکیل و انتظارات طرفین در انعقاد قراردادهای دوجانبه لحاظ شود.

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.