تجلیل از برگزیدگان قرآنی شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر

تجلیل از برگزیدگان قرآنی شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر از ممتازین اولین دوره مسابقات قرآن کریم در شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر تقدیر شد.

در آیین اختتامیه این دوره از مسابقات که ظهر سه شنبه 25 خرداد ماه در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد حجه الاسلام والمسلمین حمید عطایی ریاست عقیدتی سیاسی شستان و غدیر خطاب به شرکت کنندگان و ممتازین قرآنی گفت: باید خودمان و فرزندانمان را با قرآن مأنوس کنیم، چون قرآن توفیقات انسان را می افزاید و انس با قرآن در سیره عملی بزرگان دین کاملاً مشهود و ثابت شده است.

وی افزود: تلاوت روزانه قرآن کریم همراه با تامل در آیات قرآن، باعث رشد ، تعالی، رفع مشکلات و گرفتاریها خواهد شد.

عطایی در این جلسه از تلاشهای دست اندرکاران این دوره از مسابقات تقدیر و خواستار ادامه این فعالیتها در طول سال گردید.

در این جلسه دکتر سید فرید الدین معصومی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر نیز طی سخنان کوتاهی با تشکر از دست اندرکاران خصوصاً حجه الاسلام والمسلمین نصر مشاور فرهنگی و امام جماعت شرکت افزود: در این دوره از مسابقات استعدادهای قرآنی خوبی از میان همکاران و خانوادهای ایشان شناسایی شدند و آمادگی شرکت برای برگزاری جلسات قرآن در طول سال و ارتقاء سطح کیفی تلاوت و حفظ در بین کارکنان و خانواده ها را اعلام نمودند.

در این دوره از مسابقات ساجده ترکمانی 10ساله فرزند یکی از کارکنان و حافظ 5 جزء اول قرآن کریم به عنوان پدیده مسابقات جایزه ویژه را به خود اختصاص داد.

لازم به ذکر است در اولین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان و خانواده های شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر 66 نفر از همکاران و خانواده ها در رشته های حفظ و روانخوانی سوره های قرآن کریم با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.